Typ hry: Vnitřní, stolní
Počet hráčů: 4-5
Délka hry: 2-3 hodiny

Nightmare

Nightmare – Hororové dobrodružství zaručí vaší skupině vzrušující večer, kdy zažijete vše - od napětí až po okamžiky překvapení. Kooperativní hra vypráví děsivý příběh a vy budete mít jen jednu šanci odhalit skutečného vraha v tajemném sídle na okraji všeho.

Vzrušující hororová hra Nightmare - Hororové dobrodružství je určená pro 4-5 hráčů a je provázená tajemným příběhem s vypravěčem.

PŘÍBĚH HRY:

Stanete se součástí nejmladší generace rodiny Craftonů. Vyrostli jste na krásném venkovském sídle, které bylo majetkem vaší rodiny již po dlouhá staletí a vaše dětství bylo naplněno radostí a štěstím.

Vaše šťastné dětství však skončilo před 15 lety. Konec natolik náhlý, hrozný a traumatizující, že se vám vzpomínky na něj dokonale vymazaly z paměti. Zahradní domek spálený do základů, ohořelá těla členů vaší rodiny a modročervená světla policejních aut.

Po oné hrozné noci vás a vaše sourozence umístili do pěstounské péče a vy jste se mezi sebou postupně přestali stýkat. 15 let dlouhé ticho bylo však náhle přerušeno dopisem od vašeho nejstaršího bratrance, který pojednává o tom, že smrt rodičů nikdy úplně nedokázal vytěsnit z mysli. Dává vám na vědomí, že vyvinul jistou metodu vyšetřování, která mu pomůže odhalit totožnost vraha. Proto vás všechny žádá, abyste se znovu sešli na místě zločinu - v sídle rodiny.

Stojíte s ostatními bratranci a sestřenicemi před hlavním vchodem na panství a dostavit už se musí jen jediná osoba - samotný autor dopisu. Ten však nedorazí a na vás je zjistit, kam se poděl.

VYŘEŠÍTE ZÁHADU TAJEMNÉHO PANSTVÍ?

Sdělte nám vaše jméno
Sdělte nám váš kontaktní email
Sdělte nám váš telefon
Zvolte, jestli má být hra dárek

Vážíme si vašeho soukromí. Vámi uvedené informace jsou určeny pouze pro nás a nebudeme je předávat třetím stranám