Venture Agency

Venture Agency s.r.o.
Hážovice 2087
75661 Rožnov pod Radhoštěm

IČ: 08736839
nejsme plátci DPH

Od roku 2019 organizujeme pravidelnou šifrovací hru Šifra 13, provozujeme únikovou hru Escape 13, výmýšlíme hry pro různé organizace (SVČ Domeček Valašské Meziříčí, Moravská gobelínová manufaktura, apod.) a připravíme vám taky perfektní teambuilng. Máte nějaké přání? Tak se nám neváhejte ozvat.

Náš tým

Kuba má za sebou nespočet absolvovaných únikových i šifrovacích her, kde nabral potřebné zkušenosti. Na jeho bedrech leží komunikace se zákazníky, úřady i sponzory a vyřizování potřebné administrativy. Mimo tyto práce se podílí na organizaci her, tvorbě šifer a komunikaci s účastníky. Ve svém volném čase nejen že hledá místa vhodná pro další ročníky šifrovacích her, rád také střílí z luku, tráví čas se svými přáteli, v přírodě anebo vaří.

šifra13
teambuilding
organizační záležitosti

Jarka v našem týmu zastupuje ten známý ženský element, který je zároveň velmi důležitý v mnoha ohledech. Její oči vidí to čeho si ty naše nevšimnou, díky čemuž jsme schopni úkoly doladit do posledního detailu. Její hlavní činností je starost o únikovou hru, kterou od první chvíle posunula vpřed a postupuje stále dál a dál. Současně usilovně pracuje na šifrovací hře Šifra 13, kterou si v prvních dvou ročnících sama vyzkoušela.

šifra13
Escape 13

Napište nám

Máte dotaz a nevíte, kam ho směřovat? Napište nám prostřednictvím formuláře.

Vážíme si vašeho soukromí. Vámi uvedené informace jsou určeny pouze pro nás a nebudeme je předávat třetím stranám