Typ hry: Úniková, vnitřní
Počet osob v týmu: 2-5
Délka hry: 60 minut
Jazyková mutace: Čeština, Angličtina

Escape 13 - úniková hra

Úniková hra ve Valašském Meziříčí se nachází v historickém sklepení pod kavárnou Café Tucan na náměstí ihned vedle České spořitelny. Zažijte příběh mnicha, který střežil tajemství nápoje dodávajícího sílu a odvahu. Získáte obsah truhly do 60 minut?

Příběh hry pojednává o řádu, který v dávných čase obýval zašovský klášter - o řádu Trinitářů. Členů řádu nesmělo být více než 13. Představený kláštera, P. Antasius, byl velmi vzdělaný a zcestovalý, což dokazuje i jeho působení jakožto lektora teologie ve Vídni. Ze svých cest si však nedovezl pouze znalosti, ale také jisté tajemství. Utajený recept na kořeněný nápoj dodávající sílu a odvahu byl předmětem mnoha dohadů. A protože za jeho působení v klášteře došlo k rozhodnutí o zrušení kláštera, byl nucen zajistit, aby recept neupadl v zapomnění.

PODAŘÍ SE VÁM RECEPT ZÍSKAT A ZAJISTIT TAK JEHO BEZPEČÍ?

HRA S DÁRKEM V CÍLOVÉ TRUHLE:

Klasická úniková hra v autentických sklepních prostorách pod náměstím ve Valašském Meziříčí. Hru ukončíte vyřešením několik hádanek a otevřením závěrečné truhly, v které naleznete dárek pro děti nebo dospělé. 

Délka hry: 60 minut +-

Cena hry: 1.700 Kč

 

BĚŽNÁ PODOBA HRY:

Stejný obsah, stejná délka hry a úkoly, jen bez závěrečného dárku v cílové truhle.

Délka hry: 60 minut +-

Cena hry: 1.500 Kč

Sdělte nám vaše jméno
Sdělte nám váš kontaktní email
Sdělte nám váš telefon
Zvolte verzi hry
Zvolte, jestli má být hra dárek

Vážíme si vašeho soukromí. Vámi uvedené informace jsou určeny pouze pro nás a nebudeme je předávat třetím stranám